Projektowanie responsywnych stron internetowych

Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem stron www. Zawsze odbywamy rozmowy wstępne z klientem, aby jak najlepiej zrozumieć jego potrzeby. Następnie przygotowujemy projekt graficzny strony, który wysyłamy klientowi, a po zatwierdzeniu przez niego projektu, przystępujemy do pracy nad zakodowaniem strony. Wprowadzamy innowacyjne rozwiązania marketingowe i designerskie.

Pozycjonowanie stron internetowych - SEO

Znamy mechanizmy, które w bardzo krótkim czasie pozwolą na wypozycjonowanie Twojej strony internetowej w wyszukiwarkach: google, bing, yahoo. Chcemy byc uczciwi wobec klienta i nie bierzemy żadnych pieniędzy, dopóki strona internetowa nie znajdzie się na pierwszej stronie wyszukiwania pod wybrane słowa kluczowe. Prowadzimy korzystne kampanie adwords i bing ads.

Identyfikacja wizualna - grafika komputerowa

Wiemy jak ważna dla poważnej firmy jest indentyfikacja wizualna. Proponujemy zaprojekotwanie logotypów, które będą wyglądały idealnie w każdej rozdzielczości i w róznych wersjach kolorystycznych. Kreujemy wizytówki, plakaty, banery, ulotki. Wszystkie nasze prace przygotowujemy do druku. Dobieramy kolory, typografię, zdjęcia i ikonografię dla użytku komercyjnego.

Kreowanie wizerunku firmy w internecie

Prowadzimy kampanie reklamową w popularnych portalach społecznościowych. Kreujemy profesjonalny wizerunek firmy, dodajemy content reklamowy. Przygotowujmey specjalne grafiki, promujemy produkty lub usługi. Prowadzimy statystyki, rejestrujemy pytania, które zadają klienci i na ich podstawię przygotowujemy FAQ. Wykorzystujemy możliwości znanych portali, aby dotrzeć z reklamą firmy do odpowiednich osób.